Žijte proto jako děti světla - ovocem světla je vždy dobrota, spravedlnost a pravda (Efezským 5:9)

Srpen 2017

Chatrč (2017)

29. srpna 2017 v 23:36 | The Silent Brother |  Silence time
Ozývám se po dlouhé době, protože jsem si potřeboval dát od psaní ještě malou přestávku. Samozřejmě, že pokračuji ve čtení různých čtecích plánů Bible, ale také zřídkakdy se mi ty plány podaří dokončit. Obvykle mi totiž nesedne téma, takže po týdnu v plánu se pozastavím. A jak plyne čas, tak buď pokračuji a nebo zahájím jiný čtecí plán. Kromě plánů také začínám sledovat filmy s křesťanskou tématikou a také čtu knihy, abych byl zase o něco chytřejší. Nedávno jsem narazil na film, který mě svým zpracováním velmi zaujal. Jedná se o film, který je natočen podle knižní předlohy od Williama P. Younga. A jedná se o film Chatrč.

CHATRČ (2017)


Výsledek obrázku pro the shack

Film začíná vyprávěním o rodince, která je věřící. Rodinka je šťastná do té doby, než jim nějaký deviant unese dceru. Poté proběhne vyšetřování, kdy nakonec důkazy ukazují na to, že byla zavražděna v chatrči. O pár let později otec té dcery (trpící depresemi) nalezne dopis ve své schránce s podivným vzkazem, kde jej odesílatel zve do chatrče. Otec tam samozřejmě jde a setká se tam s Bohem, který se jej pokusí vyléčit (zahojit rány, které se těžko hojí). Více z filmu neprozradím, každopádně bych vám chtěl tento fílm doporučit - můžete si z něj hodně odnést i když nejste zrovna křesťani. Některým křesťanům se tento film nelíbí, protože "zesměšňuje boha či jej vyobrazuje špatně", ale to mi přijde přehnané. Je to neskutečně krásný film, který skrývá v sobě pár myšlenek jako například to, že bychom neměli soudit,

Související obrázek

Pokud jste již tento film viděli, tak mi můžete do komentářů napsat, jak se vám líbil. A pokud jste ho neviděli a chtěli byste se na něco zeptat, tak klidně můžete... :)

Váš TSB :)