Žijte proto jako děti světla - ovocem světla je vždy dobrota, spravedlnost a pravda (Efezským 5:9)

Červen 2015

Uvítání

30. června 2015 v 20:55 | TheSilBro |  My story, my life
Ahoj,

vítám tě na mém blogu, který nese poněkud zvláštní název, ale nemá nijak zvláštní design. Jmenuji se Oto, je mi už 19 let a brzy budu studovat na VŠ. Přezdívám si Silent Brother (Tichý Bratr). Možná by tě zajímalo proč? Tak já ti to v pár větách vysvětlím. Zkrátka moc často nemluvím. Nevím čím to je, ale zkrátka je to tak, že ačkoli jsem v místností plné lidí jenž se baví, sám nosím masku mlčenlivosti, ale tak i tak jsem ve společnosti lidí velmi moc rád. Zkrátka jsem takový pozorovatel.

Jako každý člověk, mám i své koníčky. Mezi mé koníčky patří toho vskutku hodně: čtení bible, procházky přírodou, zpěv, sběratelství Turistických Známek, tábory, astronomie, psaní básní, učení jazyků. Je toho zkrátka hodně. A proto tento můj blog bude sloužit jako část mého nitra, abych mohl i Vám čtenářům něco z mého JÁ ukázat.

V poslední době potřebuji tak trochu ventilovat to, co vidím... to co mohu sdělit. Není to docela ani tak o vnucování názorů, ale o to, abych ti jen ukázal, jak svět vidím já, co na něm vidím. A jak by mohl vypadat lépe. Budu rád, když o tom se mnou budeš diskutovat, či se alespoň o to pokusíš.

To by zatím bylo vše. Budu rád, když navšítíš můj blog, když ti bude smutno a nebo když si budeš chtít jen tak něco pročíst. Zkrátka za každý ohlas budu rád.

The Silent Brother